» » Сьогодні, 17 серпня  2020 року Юрію Костюченку виповнилося б 43…

Сьогодні, 17 серпня  2020 року Юрію Костюченку виповнилося б 43…

Керівники громади і району Олександр Медведьов, Іван Орда, Володимир Карпенко, депутат міської ради, діловод села Займище Наталія Омеляненко, представники військомату, ЗМІ спільно з дружиною загиблого відвідали місце поховання Юрія Костюченка.

Під час свого візиту присутні поклали квіти до могили загиблого та вшанували його пам’ять хвилиною мовчання. Поділилися спогадами про нашого земляка.

Народився Юрій Костюченко у селі Займище Щорського району Чернігівської області. У 1992 році закінчив Щорську ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, у 1994 році — Щорське ПТУ № 7 за спеціальністю столяр-тесля. Працював у ПСП «Промінь», ВАТ «Обрій». Призваний за мобілізацією до лав Збройних Сил України 20 червня 2014 року. Молодший сержант, командир танка військової частини В 1688 1-ої танкової бригади (селище Гончарівське Чернігівського району). Загинув 4 жовтня 2014 року у ході боїв за аеропорт міста Донецька. Похований у рідному селі Займище.

Указом Президента України № 270 від 15 травня 2015 року «за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Ми пам’ятаємо нашого Героя! Вічна йому пам’ять і вічний спокій.