» » Сьогодні міський голова Олександр Медведьов провів чергове засідання виконавчого комітету

Сьогодні міський голова Олександр Медведьов провів чергове засідання виконавчого комітету

Перед початком зібрання міський голова Олександр Медведьова виконав приємну місію – з найкращими побажаннями привітав ювілярів: Наталію Ховпун, в.о.старости с.Жовідь, та Олену Згонник, ­в.о.старости Нові Млини. Окрім того, за сумлінне виконання обов’язків та з нагоди Дня Конституції України вручив почесні нагороди Чернігівської обласної ради: Наталії Ховпун, в.о.старости с.Жовідь, та Аллі Приходько, діловоду  міської ради с.Рогізки.

Починаючи засідання міський голова довів до відома присутніх, що відбулися зміни у складі виконавчого комітету. Виключено Радібеду Валерія Васильовича, Михалка Миколу Андрійовича та  Шилу Михайла Івановича і включено до його складу головного спеціаліста відділу  житлово-комунального господарства, інфраструктури, містобудування, архітектури та цивільного захисту райдержадміністрації Ященко Ольгу Володимирівну

Ліна Савченко, начальник фінансового відділу, надала роз’яснення щодо змін, які вносяться до загального та спеціального фондів бюджету.

Члени виконкому одноголосно прийняли рішення щодо надання дозволу на виготовлення проектної документації проектів: «Будівництво водонапірної мережі по вулицям Юрія Костюченка, Шевченка, Калініна та насосної станції над існуючою свердловиною в м.Сновськ» та «Будівництво фонтану біля Сновського будинку культури», з яким ознайомила Ганна Гукун, начальник відділу економічного розвитку та інвестицій.

Начальник відділу житлово-комунального господарства та транспорту Олена  Аникієнко,  довела до відома рішення про встановлення розміру внесків за обслуговування  АТ «Облтеплокомуненерго» вузлів комерційного обліку теплової енергії окремо для кожного будинку з власника приміщення  за квартал по м.Сновськ, а саме:

вул.Бульварна,7 – 563,64 грн.;

вул.Миру, 3 – 15,75 грн.;

вул. Миру, 5А – 12,12 грн.;

вул.Миру, 7 – 15,33 грн.;

вул.Свято-Троїцька, 2 – 16,16 грн.;

вул.Свято-Троїцька, 6А – 15,75 грн.;

вул.Чернігівська,40 – 7,73 грн.,

вул.Чернігівська, 42 – 15,75 грн.

Було затверджене Положення «Про порядок вилову безпритульних тварин на території Сновської міської ради». З даного питання перед присутніми виступила Лілія Терещенко, провідний спеціаліст юридичного відділу. Насамперед, це Положення регламентує порядок вилову та транспортування тварин до ліцензованих установ ветеринарної медицини різної форми власності або притулку та повернення тварин на місце попереднього перебування після проведення необхідних ветеринарних або санітарно – епідеміологічних заходів. Міський голова зазначив, що в березні депутатами була прийнята відповідна Програма. Є волонтери, які виловлюють безпритульних тварин та транспортують їх до Чернігова для стерилізації, надалі міська рада укладає з ними договір та сплачує відповідну суму.

Інші питання стосувались нагальних потреб жителів громади, з якими ознайомив керуючий справами (секретар виконавчого комітету) Руслан Кравець.

Загалом всі рішення, винесені на  розгляд членів виконкому були прийняті майже одноголосно.

По закінченню засідання до присутніх звернувся в.о.голови райдержадміністрації Володимир Карпенко та надав роз’яснення щодо ситуації з карантинних заходів.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради