» » Сьогодні на засіданні виконавчого комітету міський голова Олександр Медведьов ознайомив з протоколом позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  і надав роз’яснення щодо заходів в нашому районі стосовно стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом СОVID-19

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету міський голова Олександр Медведьов ознайомив з протоколом позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  і надав роз’яснення щодо заходів в нашому районі стосовно стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом СОVID-19

Олександр Олександрович зазначив, що з 12 березня заборонено проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 200 осіб. Але заходи, необхідні для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, будуть проводитись в звичайному режимі, такі як засідання виконкому, сесій, збори громадян тощо. Спортивні заходи також дозволяється проводити, але без участі уболівальників.

Заступник начальника  Сновського відділу поліції Олег Салата повідомив про функції поліції в даній ситуації.

Загалом на розгляд членів виконкому було винесено 15 питань.

Зі змінами до загального та спеціального фонду бюджету ознайомила начальник фінансового відділу Ліна Савченко.  Надійшла  субвенцію з обласного бюджету в загальній сумі 87000 грн. для фінансування видатків на виконання доручень виборців депутатами обласної ради. Олег Хасенко 62 тис.грн. розподілив наступним чином: 25 тис.грн. – адресна матеріальна допомога  5 громадянам, інші кошти на зміцнення матеріально-технічної бази закладів освіти та культури. Ігор Вдовенко виділив 25 тис.грн. на організацію та проведення фестивалю «Обдаровані діти Сновщини».

З питань соціально-економічного розвитку роз’яснення надала Ганна Гукун, начальник відділу економічного розвитку та інвестицій.

Більшість питань виконкому стосувались нагальних проблем громадян, всі рішення були прийняті одноголосно.

На закінчення засідання перед присутніми виступив т.в.о. начальника Сновського районного сектору управління ДСНС Роман Силенко.  В минулому році 90 пожеж були спричинені спалюванням сухої трави і лише 10 викликані горінням торфу. Було  витрачено 15 т пального, які надавала держава. Але вже в цьому році фінансування значно зменшиться. Тому він закликав ще більше  надавати роз’яснювальну роботу серед населення та утримувати наявну пожежну техніку в належному стані, а також запропонував створити базу тракторної техніки та ємностей для води (у віддалені осередки загоряння підвозиться вода)

Директор ДП «Сновськрайагролісгосп» Олександр Скороход також закликав не палити сухої трави, адже лише їхнім підприємством в 2018 році було витрачено 570 тис.грн. та 320 тис.грн. в 2019 році  на гасіння пожеж сухої трави поблизу лісових масивів. Окрім того є неприємним той факт, що люди створюють смітники в лісі. Занепокоєння викликає і незаконна вирубка лісів.

Міський голова в свою чергу запевнив, що міська рада у межах своїх можливостей та повноважень докладає всіх зусиль для вирішення цих питань.

Владислав Уманський, начальник юридичного відділу вкотре нагадав про подання  декларацій.

Інспектор з праці Валентин Сігута зазначив, що комісія з благоустрою здійснює обстеження прилеглих територій і не тільки установ, підприємств та організацій, але й приватного сектору. І в разі неналежного утримання прибудинкової території складається акт та припис, а в разі його не виконання – накладатиметься штраф розміром 340 – 1400 грн.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради