» » Сьогодні, під головуванням міського голови Олександра Медведьова,  відбулось чергове 43 засідання виконавчого комітету

Сьогодні, під головуванням міського голови Олександра Медведьова,  відбулось чергове 43 засідання виконавчого комітету

Членами виконкому одноголосно прийнято рішення «Про надання дозволу на виготовлення проєктної документації», з яким ознайомила начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Ганна Гукун. Насамперед, було надано дозволи на виготовлення проєктної документації робочих проєктів:

Сновській міській раді – «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Лермонтова (від вул.Свободи) в м.Сновськ, Чернігівської області», «Капітальний ремонт вулиці 30 років Перемоги в м.Сновськ Чернігівської області» та «Поточний середній ремонт дорожнього покриття дороги комунальної власності по вул. Архітектурна (окремими ділянками) в м. Сновськ Чернігівської області»

Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту – «Будівництво зон відпочинку Сновського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Дружба» з облаштуванням відкритого басейну, спортивного майданчика та літньої сцени з подіумом за адресою: Чернігівська обл., м. Сновськ, вул. Залізнична, 41»

Відділу культури та туризму – «Капітальний ремонт Будинку культури в с.Нові Боровичі Сновського району Чернігівської області»

З питання щодо надання одноразової матеріальної допомоги виступив керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Руслан Кравець. Він повідомив, що надійшла 21 заява і всі вони попередньо були розглянуті на засіданні комісії та вкотре зазначив: «Одноразова матеріальна допомога надається лише один раз протягом дії Програми, яка була затверджена рішенням міської ради строком на 2019-2022 роки»

Загалом більшість питань стосувались нагальних потреб громадян та були прийняті одноголосно.

ВІдділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи