» » Сьогодні, під головуванням міського голови Олександра Медведьова,  відбулось засідання виконавчого комітету

Сьогодні, під головуванням міського голови Олександра Медведьова,  відбулось засідання виконавчого комітету

Ліна Савченко, начальник фінансового відділу, ознайомила зі змінами, які вносяться до загального та спеціального фондів бюджету. Насамперед, виділяються кошти з державного бюджету в сумі 650482 грн (90%) для закупівлі засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи (НУШ).

З фінансовим планом КНП «Сновська центральна районна лікарня» ознайомив генеральний директор підприємства Микола Куценко. На даний час чисельність працівників складає 236 чоловік, функціонує 163 стаціонарні ліжка. У першому кварталі лікарня фінансувалась за рахунок медичної субвенції. Але з впровадженням медичної реформи з 1 квітня 2020 року фінансування змінилося. За ІІ-ІV квартали планується отримати дохід від основної діяльності в сумі близько 20,5 млн грн, видатки передбачаються в сумі 27,5 млн грн.

Начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Ганна Гукун, поінформувала присутніх, що залишилась ще одна сільська громада на Сновщині, в якій відсутнє вуличне освітлення. Тому потрібно затвердити проектну документацію з відновлення вуличного освітлення по вулицях Попудренка та Річна в с.Нові Млини в сумі близько 332 тис.грн. Фінансування відбудеться за рахунок коштів місцевого бюджету.

Інші питання стосувались нагальних потреб жителів громади, з якими ознайомив керуючий справами (секретар виконавчого комітету) Руслан Кравець. Також він надав роз’яснення щодо проєкту рішення «Про надання одноразової матеріальної допомоги». За його словами, в п’ятницю відбулась відповідна комісія та було розглянуто 37 заяв. 10 громадянам – відмовлено, у зв’язку з тим, що вже отримували допомогу, не надали повний пакет документів або кошти на зазначені відшкодування не передбачені даною програмою.

Загалом на розгляд членів виконкому було винесено 14 питань. Всі рішення були прийняті одноголосно.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради