» » Сьогодні Сновщина відзначає другу річницю деокупації від російських загарбників.

Сьогодні Сновщина відзначає другу річницю деокупації від російських загарбників.

З цієї нагоди у міському парку біля Стели Захисникам України відбувся мітинг-реквієм за участі міського голови Олександра Медведьова, працівників структурних підрозділів міської ради, громадськості і військових.

«Кривав війна в Україні триває вже 11 рік, але ми сильні і мужні, і Перемога буде обов’язково за нами!», – сказав міський голова. Він подякував воїнам, волонтерам, всім, хто допомагає нашим захисникам і захисницям боронити Україну від ворога. Згадали у цей день і трьох цивільних, яких вже два роки нема з нами – старосту Анатолія Сірого, жителів м. Сновськ Євгенія Петліца та Олександра Кольцина.

Присутні вшанували пам’ять загиблих військових і цивільних від рук російських агресорів, поминальну літію відслужив протоієрей Андрій, настоятель храму Преображення Господнього ПЦУ (м.Сновськ).

Ми ніколи не забудемо, якою ціною дається нам Перемога! Зупиніть війну, зупиніть вбивати дорослих і дітей та руйнувати школи – лунало у пісні, від якої у кожного з присутніх на очах бриніли гіркі  сльози…

Два роки тому ми всі довели, що можемо згуртуватися проти ворога, ми на своїй землі і ми її захистимо! Україна житиме!

Слава Україні! Героям Слава!

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю