» » Сьогодні в Україні День Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

Сьогодні в Україні День Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

Задля всенародного вшанування пам’яті українців, загиблих під час війни 1941–1945 років, їх подвигу та жертовності, щорічно 22 червня в нашій державі відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Друга світова війна – найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло, за різними оцінками, від 50 до 85 мільйонів людей. Безповоротні втрати України в цій війні 8-10 млн. осіб, які загинули під час бойових дій, через окупаційний терор та голод в тилу, примусовий вивіз. Внаслідок бойових дій постраждало понад 700 міст та містечок, 28 тисяч сіл.

Ми пам’ятаємо тих, хто так і не повернувся з війни, хто першим прийняв на себе страшний удар, і тих, чиї життя були покалічені і зруйновані.

Сьогодні, на знак скорботи за загиблими у роки Другої світової війни, міський голова Олександр Медведьов його заступники міського голови Іван Орда та Сергій Силенок, голова райдержадміністрації Валерій Радібеда, його заступник Володимир Карпенко, структурні підрозділи міської ради та райдержадміністрації спільно з районним військовим комісаром, представниками районної ветеранської організації та громадськості поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим воїнам в роки Другої світової війни в центральному парку міста, вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

В цей день, на будинках та спорудах приспущений Державний Прапор України

Leave a Reply