» » Сьогодні під головуванням секретаря міської ради Наталії Самойлової відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Сьогодні під головуванням секретаря міської ради Наталії Самойлової відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Зі змінами до загального та спеціального фонду міського бюджету ознайомила начальник фінансового відділу Ліна Савченко. Вона зазначила, що збільшується дохідна частина загального фонду за рахунок трансфертів, які  пропонується розподілити наступним чином: 278140 гривень на освіту (надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами) та 41000 грн. на охорону здоров’я  (централізовані заходи з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет).

Загалом на розгляд членів виконкому було внесено 13 проєктів рішень. Питання стосувались життєдіяльності громади, нагальних потреб громадян та були прийняті одноголосно. Насамперед це:

  • дозвіл на продовження тимчасового розміщення пересувного кіоску, який знаходиться біля Сновського Будинку культури;
  • дозвіл на валку дерев та обрізку гілок по місту та селах: В.Щимель, Рогізки, Кучинівка, Камка, Хотуничі;
  • внесення змін до поштових адрес з метою оформлення відповідних документів та постановки на облік  безхазяйного майна, яке розташоване в с.Смяч;
  • надання одноразової матеріальної допомоги (цього разу надано допомогу 22 жителям нашої громади на загальну суму 29,5 тис.грн.) та ін.

На завершення засідання Наталія Володимирівна подякувала всім членам виконавчого комітету за плідну працю.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю