» » Сьогодні відбулось перше засідання виконавчого комітету Сновської міської ради 8 скликання

Сьогодні відбулось перше засідання виконавчого комітету Сновської міської ради 8 скликання

На початку засідання міський голова Олександр Медведьов представив всіх членів виконавчого комітету та повідомив, що на першій сесії було утворено виконавчий комітет Сновської міської ради 8 скликання та затверджено персональний склад, тобто їхні кандидатури були розглянуті депутатами та одноголосно підтримані.

З першого питання «Про проєкт бюджету Сновської міської територіальної громади на 2021 рік» детальні роз’яснення надала Ліна Савченко, начальник фінансового відділу. Вона зазначила, що проект міського бюджету складений з врахуванням наданих бюджетних запитів. Зокрема, на наступний рік планується фінансування 26 місцевих програм, які стосуються соціального захисту населення, соціально-економічного розвитку громади,проведення культурно-масових та спортивних заходів, безперебійної діяльності житлово-комунального господарства тощо на суму понад 14 млн.грн.; 500 тис.грн. – на реалізацію проектів громадського бюджету та 260 тис.грн. – на виконання депутатами своїх депутатських повноважень; закладені кошти на бюджет розвитку в сумі близько 7 млн.грн..

Присутні затвердили фінансові плани на 2021 рік КНП «Сновська ЦРЛ» та КНП «Сновський центр первинної медичної допомоги.

Про організацію проведення громадських робіт у 2021році проінформувала Тетяна Сухобок, начальник відділу організаційно-кадрової, інформаційної роботи та зв’язків з громадськістю. Ознайомила з переліком громадських робіт і пояснила, що фінансування громадських робіт буде здійснюватися наступним чином: благоустрій населених пунктів, прибирання придорожніх смуг – 80 відсотків з міського бюджету і 20 відсотків за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, інше – в співвідношенні 60 і 40 відсотків.

Також члени виконкому розглянули низку питань, що стосувались нагальних потреб жителів громади, з якими ознайомив керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Руслан Кравець.

Всі питання винесення на розгляд виконавчого комітету були прийняті одноголосно.

На закінчення засідання Олександр Медведьов подякував всім членам виконавчого комітету за злагоджену і плідну працю.

Відділ організаційно-кадрової, інформаційної роботи та зв’язків з громадськістю