» » Сьогодні відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Сьогодні відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Вів засідання керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Володимир Карпенко.

З питання  «Про стан пожежної безпеки та заходи щодо посилення протипожежного захисту населених пунктів об’єктів господарювання  в осінньо-зимовий період 2022-2023 років» ознайомив головний інспектор Корюківського районного відділу ГУ ДСНС України в Чернігівській області Дмитро Гавриленко.

Зокрема він зазначив, що протягом осінньо-зимового періоду 2021-2022 років на території Корюківського району в житловому секторі зареєстровано 60 пожеж, внаслідок яких загинуло 6 людей. Вогнем знищено або пошкоджено 63 будівлі, завдано матеріальних збитків на суму понад 3,5 млн.грн.

На Сновщині  в цьому році вогнем було знищено 10 будівель, 1 техніка та загинув 1 чоловік. Врятовано пожежниками 43 будівлі.

Причини виникнення пожеж – це невиконання людьми протипожежних вимог та правил поведінки, а також не усвідомлення тих жахливих наслідків, до яких може призвести проста недбалість чи безпечність.

Також члени комісії затвердили:

  • План заходів з підготовки управлінь, організацій і підприємств, які розміщені на території громади до дій в екстремальних зимових умовах 2022-2023 років;
  • склад оперативного штабу з ліквідації можливих надзвичайних ситуацій;
  • перелік пунктів обігріву населення на території Сновської МТГ.

З цих питань поінформувала Марія Єфименко, завідувач сектором з питань праці та надзвичайних ситуацій.

 

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю