» » Сьогодні вшановуємо воїнів-українців, які брали участь у бойових діях на території інших держав

Сьогодні вшановуємо воїнів-українців, які брали участь у бойових діях на території інших держав

Відеоматеріал з пам’ятного заходу

Сьогодні, 15 лютого, ми відзначаємо День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Біля пам’ятного знаку зібралися учасники бойових дій, керівники громади, представники відділу РТЦК та СП, небайдужа громадськість.

Саме в цей день, 35 років тому, було виведено війська з Афганістану. На жаль, троє наших земляків не повернулися додому – це Василь Михальченко, Павло Федосеєнко та Павло Коваль. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять загиблих в тій кривавій війні та сучасних героїв, які віддали свої життя заради світлого майбутнього нашої країни.

До учасників зібрання звернулися голова місцевого відділення Української спілки ветеранів Афганістану Геннадій Павленко та міський голова Олександр Медведьов.

За високий військовий професіоналізм та вагомий особистий внесок у забезпечення обороноздатності України у боротьбі з російським агресором почесною грамотою Сновської міської ради було нагороджено Сергія Колесника.

Ми не можемо забути того, що в афганській війні далеко не по своїй волі воювали 160 тисяч українців, 3300 з них загинули, близько 8000 воїнів зазнали поранень.

Багато учасників війни в Афганістані та на території інших держава зараз боронять рідну землю на пекельному сході нашої країни. Деякі разом зі своїми синами. Ми щиро дякуємо вам, дорогі воїни, ваш досвід, авторитет, військовий професіоналізм цінний для оборони нашої країни, для підняття духу нинішніх українських захисників!

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та

звʼязків з громадськістю міської ради