» » «СОКІЛ» («ДЖУРА»)

«СОКІЛ» («ДЖУРА»)

Патріотичне виховання є невід’ємною часткою нашого сучасного, насиченого стрімкими подіями життя, життя, яке ставить нові виклики та вимоги перед молоддю – майбутнім України. Одним з елементів цього виду виховання є проведення всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). В ході підготовки та проведення гри формуються та відточуються сила, відвага, цілеспрямованість, витривалість, завзяття, швидкість, точність, дисциплінованість учнів.

«Сокіл» («Джура») це не просто гра, це достатньо клопіткий процес підготовки та фізичних тренувань, теоретичної підготовки та виконання творчих завдань. Саме тому Сновська районна гімназія гостинно розчинила двері перед учасниками семінару відповідальних в закладах освіти за підготовку команд до етапу учнівської гри.

Представники освітянських закладів уважно і прискіпливо обговорювали проект Положення районного етапу гри, ставили запитання перед загалом і колективно знаходили відповіді на питання, що викликали дискусії.

А ще перед учасниками семінару виступили учні гімназії, які того дня готувались до проведення пісенного конкурсу, присвяченому 100-річчю бою під Крутами.

Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту міської ради

Leave a Reply