» » Співпраця Сновської громади з Програмою ДОБРЕ продовжується

Співпраця Сновської громади з Програмою ДОБРЕ продовжується

Сновська громада отримала в рамках проєкту екстреного реагування на виклики військової агресії росії проти України від Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» DOBRE верстат для заточування ланцюгів та точильний верстат.

Верстат для заточування ланцюгів буде використовуватись відділом благоустрою та господарського забезпечення Сновської міської ради.

Точильний верстат буде переданий КП «Сновська житлово-експлуатаційна дільниця», де він буде встановлений та використовуватиметься за призначенням.

Надане обладнання  буде застосовуватись для заточування ланцюгів бензопил та інших інструментів під час  проведення ремонтних робіт пошкоджених будівель внаслідок російської агресії та в обслуговуванні об’єктів благоустрою на території Сновської громади.

Сновська громада щиро дякує Програмі DOBRE та особисто пані Наталії Сафроновій за підтримку в подоланні надзвичайних ситуацій.

Крокуємо разом до Перемоги!

Заходи реалізуються в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Відділ економічного розвитку та інвестицій