» » Спортивна Олімпіада школярів – наші серед кращих!

Спортивна Олімпіада школярів – наші серед кращих!

Минулої середи на базі Національного університету «Чернігівський  Колегіум» імені Т.Г. Шевченка відбувся обласний етап Олімпіади з фізичної культури і спорту серед учнів закладів загальної середньої освіти. Учнівську команду Сновської об’єднаної територіальної громади представляли гімназистка Дар’я Семко, Лілія Моцар, Олександр Спіченко та Роман Хуторний – всі з ЗОШ № 1.  Хлопці та дівчата стали учасниками Олімпіади в Чернігові, пройшовши жорсткий багатоступеневий відбір серед великого числа учнів з інших навчальних закладів громади. А потім був непростий процес підготовки, який очолювала вчитель ЗОШ № 1 Ольга Карпенко. Допомагали відшліфовувати уміння нашим «олімпійцям» вчителі Олександр Терещенко (ЗОШ № 1) та Світлана Коляко (гімназія).

На Олімпіаду в м. Чернігів з’їхались юнаки та дівчата з 21 навчального закладу області.

Результат виступу наших представників більш ніж порадував: кожен член нашої команди став призером в окремих видах змагань та отримав відзнаки. Кращою в команді була Даша Семко. Вона була недосяжною в легкій атлетиці та третьою у виконанні гімнастичних вправ, виборовши третє місцє в особистому заліку серед 42 учасниць. Лілія Моцар здобула друге місце в гімнастиці. Не відстав від Дар’ї і Сашко Спіченко, виборовши третє місце за результатами підсумку всіх змагань, а Роман Хуторний став другим у складанні дуже складного іспиту з гімнастики.

Загалом Олімпіада з фізичної культури і спорту включала змагання з наступних видів: легка атлетика, гімнастика, волейбол, баскетбол, футбол, туризм.

Вітаємо наших переможців!

Сектор сім’ї, молоді та спорту Управління освіти міської ради.

Leave a Reply