» » Спортивне життя Сновщини у святкові дні

Спортивне життя Сновщини у святкові дні

У дні святкування 27 річниці Незалежності нашої держави закінчились своєрідні літні вакації в спортивному житті ОТГ. І першою помітною подією в районній спортивній царині з 22 по 23 серпня були змагання зі спортивної гімнастики на відкритій першості Сновської об’єднаної територіальної громади. Окрім наших дівчат до участі в першості долучились гості з Чернігова, Ніжина та Новгород-Сіверського, а у якості головного судді змагань виступав Заслужений тренер України, тренер збірної Туреччини зі спортивної гімнастики Євгеній Козін. Паралельно  з дівчатами проходили змагання гімнастів-хлопців, в яких ми поки що не беремо участі.

Слід зазначити, що в порівнянні з минулим роком технічний рівень вихованок гімнастичного відділення сновської ДЮСШ помітно зріс. Значно підвищилась складність виконуваних елементів на всіх спортивних снарядах. Особливо ефектно наші красуні виступали на коврі, виконуючи вільні вправи. Швидко, динамічно, захоплююче, віртуозно – так хочеться характеризувати виступи наших спортсменок. І це не всі епітети, щоб описати почуття, які виникали у вболівальників нашої команди. Особливо приємно, що в красивій боротьбі наші дівчата завоювали весь п’єдестал пошани: Вікторія Кузьменко – І місце; Іваницька Ілона – ІІ місце; Подольна Ясміна – ІІІ місце! Третіми, також, закінчили змагання Сергійко Ніка та Шевченко Альбіна за сумою балів в чотирьох видах багатоборства.

А в день святкування Незалежності України на алеї міського парку зібрались любителі шахів і шашок. На наших світлинах  можна бачити, який інтерес у молоді та людей більш старшого покоління визвала можливість посперечатись з суперниками за шаховими та шашковими дошками. Спочатку організатори мали на меті провести шахово-шашковий турнір, проте бажаючих пограти зібралось настільки багато, що було прийнято рішення дати городянам і гостям нашого міста отримати насолоду від ігор поза рамками змагань. І на нашу думку це вдалося.

На центральній алеї виник ще один спортивний осередок. Цього разу – навколо тенісного столу. Майстер класси для бажаючих проводили тренери з настільного тенісу Олексій та Тетяна Сарапіни іхня вихованка юна титулована тенісистка Катерина Борсук. Різновікові учасники тенісних баталій мали насолоду пограти професійними тенісними ракетками, котрі з задоволенням представили тренери-викладачі місцевої ДЮСШ.

Враховуючи проявлений інтерес до шахів, шашок та настільного тенісу, виникає мимоволі питання, а чи не демонтувати тенісний стіл на стадіоні (який майже не завантажений) і знайти йому тихе місце в міському парку і там же знайти місце для обладнання декількох стаціонарних шахово-шашкових столів?

Завершились спортивні заходи видовищними показовими виступами борців спортивного клубу «Витязь» та виступами  гімнастів.

Сектор сім’ї, молоді та спорту міської ради

Leave a Reply