» » СПОРТИВНИЙ ОСКАР ЧЕРНІГІВЩИНИ!

СПОРТИВНИЙ ОСКАР ЧЕРНІГІВЩИНИ!

БАЛОМ НАЙКРАЩИХ АБО БАЛОМ ЧЕМПІОНІВ  називають церемонію нагородження найтитулованіших спортсменів чернігівщини, спортивні досягнення яких у минулому році змушували вболівальників і простих любителів спорту зі всього світу рукоплескати Україні. На сцену Чернігівського міського палацу культури, отримувати нагороди в різних спортивних номінаціях, виходили чемпіони світу та Європи, чемпіони та призери України з різних видів спорту та їх тренери. Втім на початку заходу були нагороджені чернігівські спортсмени, які  представляли Україну на Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських Іграх.

На Балі Чемпіонів була присутня делегація і від нашої об’єднаної територіальної громади, в яку увійшли одні з найкращих спортсменів сновщини: Сергій Парфенюк – кандидат у майстри спорту з кікбоксингу; Анастасія Голова – кандидат у майстри спорту з вільної боротьби, кандидат до збірної команди України; спортсменки – розрядниці легкоатлетка Дар’я Семко та тенісистка Катерина Борсук.

В ході цієї заохочувальної поїздки наші юні атлети вочевидь стали безпосередніми свідками і учасниками яскравого дійства, нехай і миттєвого, але спілкування з представниками спортивної еліти національного спорту. Ось вони, поряд  – герої, що прославляють рідну країну на весь світ! Озовись до них, попроси автограф і натомість отримаєш чарівну, доброзичливу посмішку, теплі слова і незабутні враження від чемпіонського позитиву!

Сектор сім’ї, молоді та спорту міської ради

Leave a Reply