» » Станом на 10.00 15 червня на Сновщині зафіксовано два випадки захворювання на COVID-19

Станом на 10.00 15 червня на Сновщині зафіксовано два випадки захворювання на COVID-19

Як повідомив генеральний директор КНП «Сновська ЦРЛ» Микола Куценко, при стаціонарному лікуванні хворого з діагнозом пневмонія було проведено тест на гостру респіраторну хворобу COVID-19 методом ПЛР-тестування. За результатами дослідження тест виявився позитивним. Перебіг хвороби протікає в легкому стані, хворий виписаний на амбулаторне лікування та перебуває під наглядом сімейного лікаря.
За інформацією головного лікаря КНП «Сновський ЦПМД» Олени Шарпан при плановому обстеженні на госпіталізацію методом ПЛР виявлений один позитивний результат COVID-19. Найближчим часом буде встановлено коло контактних осіб даних пацієнтів, мобільною бригадою будуть проведенні їх обстеження, забір зразків для проведення тестування та дезінфекційні заходи в осередках небезпечного інфекційного захворювання.
На самоізоляції – 3 особи.
Шановні сновчани, закликаємо вас дотримуватися основних карантинних правил, утримайтесь від відвідування місць масового скупчення людей, тримайте соціальну дистанцію та носіть маски. Карантин послабили, але не скасували!  Бережіть себе та будьте здорові!

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи міської ради