» » СТАНОМ на 11:00 24 квітня інфікованих на коронавірус на Сновщині не виявлено

СТАНОМ на 11:00 24 квітня інфікованих на коронавірус на Сновщині не виявлено

Як повідомила головний лікар КНП «Сновський ЦПМД» Олена ШАРПАН, станом на 24 квітня на Сновщині  на самоізоляції перебуває 26 осіб. Вони почуваються добре і знаходяться під постійним контролем сімейних лікарів.

Закладом закуплено  50 пробірок для взяття від хворих біологічних зразків та відправлення їх до Чернігівської лабораторії на ПЛР-дослідження.

У разі підозри на COVID -19, тести можна зробити в нашій ЦРЛ,  лікарня тестами забезпечена.

Медики вкотре закликають неухильно дотримуватися правил карантину.  При симптомах ГРВІ й підвищенні температури тіла – телефонуйте своєму сімейному лікарю. А у разі погіршення стану, температури тіла вище 38 градусів  та утрудненому диханню – набирайте негайно “103”!

 

Завідуючий поліклінікою КНП «Сновська ЦРЛ» Олег ЯКУБОВСЬКИЙ поінформував, що до лікарні надійшло 50 швидкісних тестів на виявлення COVID -19. 5 з них уже використали з початку пандемії. Також за весь період карантину у хворих було взято 14 біологічних зразків і відправлено до обласної лабораторії на ПЛР діагностування щодо наявності коронавірусу.

Результати всіх тестів і досліджень – негативні.

У разі виявлення нашою лікарнею дорослих,  інфікованих на коронавірус, вони будуть доставлені в Корюківську ЦРЛ, яка визначена як заклад для госпіталізації пацієнтів з COVID-19. Дітей у таких випадках  відправлятимуть в інфекційне відділення  Чернігівської дитячої обласної лікарні.

Щодо забезпечення лікарні засобами індивідуального захисту і медичним обладнанням, то наразі в Сновській ЦРЛ є  в наявності 3 апарати штучної вентиляції легень та кисневі концентратори. В найближчий час заклад очікує отримати дифибрилятор (1 шт.), пульсоксиметри  (6 шт.), монітори пацієнта (2 шт.) та ще один апарат ШВЛ.

На сьогодні масок та захисного одягу медперсоналу вистачить на місяць роботи в умовах карантину. За необхідності засоби індивідуального захисту будуть закуповуватися.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи