» » Станом на 11:00 27 квітня інфікованих на коронавірус на Сновщині не виявлено

Станом на 11:00 27 квітня інфікованих на коронавірус на Сновщині не виявлено

Як повідомив генеральний директор КНП «Сновська ЦРЛ» Микола КУЦЕНКО, минулі вихідні пройшли в лікарні у звичному режимі. Необхідності робити тести на коронавірус пацієнтам, які зверталися за медичною допомогою, не було. Повторні тести на COVID-19, які були зроблені хворим на пневмонію, показали негативні результати.
 
Як повідомила головний лікар КНП «Сновський центр ПМД» Олена ШАРПАН, за минулий тиждень захворюваність на ГРВІ різко зменшилася. Випадків грипу не зареєстровано. За медичною допомогою звернулося всього 19 осіб із симптомами на ГРВІ, з них 5 дітей та 9 осіб працездатного віку.
На Сновщині на самоізоляції знаходяться 14 осіб, стан яких контролюють сімейні лікарі. Всі почувають себе задовільно, скарг не має.
 
– Тільки від відповідальності кожного з нас залежить, наскільки швидко закінчиться карантин, – вкотре зауважують медики.
 
За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 27 квітня в Україні 9009 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 220 летальних, 864 пацієнти одужали. Зокрема, хворобу підтверджено у 614 дітей та 1 749 медиків. За минулу добу зафіксовано 392 нові випадки.
За час пандемії на Чернігівщині виявлено всього 35 випадків захворювання на коронавірус.
МОЗ закликає: при перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю. Залишайтеся вдома! Самоізоляція – найдієвіший спосіб убезпечити себе від інфікування.
Детальніше про ситуацію в Україні – на сайті МОЗ за посиланням: https://moz.gov.ua/article/news/operativna-informacija-pro-poshirennja-koronavirusnoi-infekcii-2019-ncov-1
 
Відділ організаційно-кадрової та  інофрмаційної роботи