» » Староста Олександр Артюшенко зіграв у збірній команді Чернігівської та Житомирської областей на Всеукраїнських змаганнях з футболу

Староста Олександр Артюшенко зіграв у збірній команді Чернігівської та Житомирської областей на Всеукраїнських змаганнях з футболу

20-21 травня у м.Вишневе Київської області відбулися Всеукраїнські спортивні змагання з футболу серед збірних команд міських, селищних, сільських голів та старост територіальних громад України.

Змагання проводились за підтримки Українська Асоціація Футболу / Ukrainian Association of Football та Группа «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ФСТ “КОЛОС”». Загалом у змаганнях взяли участь 10 команд з 13 областей: збірні з Івано-франківської, Віницької, Запорізької, Рівненської, Хмельницької, Київської, Миколаївської областей та збірні Чернігівської-Житомирської, Сумської-Полтавської і Черкасько-Тернопільскої областей.

У складі Чернігівської-Житомирської збірної грав наш староста Тур`янського старостинського округу Олександр Артюшенко.

Зігравши з у нічию 0:0 з черкащанами і тернопільцями  та вигравши у сумчан і полтавчан з рахунком 2:0 команда, у якій грав наш староста, вийшла у півфінал, де змагалися з Вінницею та Рівним.

У підсумку збірна Чернігівської та Житомирської областей посіла почесне ІІІ місце у Всеукраїнських змаганнях з футболу серед збірних команд міських, селищних, сільських голів та старост. Друге місце за вінничанами, а переможцем змагань стала збірна Київської області.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю