» » Створення Центру соціальної інклюзії та розвитку в Сновській громаді

Створення Центру соціальної інклюзії та розвитку в Сновській громаді

У новому році, в рамках реалізації проєкту «Підтримка та розвиток спроможності соціальних та медичних інституцій у партнерських громадах з урахуванням гендерних аспектів» що виконується Запорізьким фондом «Єдність» за майбутнє» та партнера Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), Сновська громада отримала підримку в посиленні матеріально-технічної бази для створення «Центру соціальної інклюзії та розвитку», який буде діяти у бібліотеці-філіалі для дітей Сновської публічної бібліотеки. Підтримка надійшла у вигляді меблів (дитячий куточок, шафа, стіл та стільці), килима, проектора та екрана для проектора, які вже передано Сновській публічній бібліотеці. Загальна вартість проєкту склала 30 тис. грн.

В січні вже запланована зустріч з дітьми віком від 5 до 14 років  із різних соціальних груп (в т.ч.ВПО) в оновленій кімнаті, де на них чекають дивовижні мандрівки неосяжним всесвітом цікавих книг. Діти зможуть опинитися в країні Казок, побувати у різних куточках нашої планети.

Дякуючи нашим благодійникам дітки Сновської громади отримають можливість покращити своє дозвілля в більш комфортних умовах.

 

                                              Відділ економічного розвитку та інвестицій