» » » Створено Молодіжну раду Сновської об’єднаної територіальної громади при міському голові

Створено Молодіжну раду Сновської об’єднаної територіальної громади при міському голові

Під керівництвом міського голови Олександра Медведьова та за його ініціативи відбулося установче засідання Молодіжної ради. Участь у ньому взяли секретар міської ради Наталія Самойлова та головний спеціаліст сектору сім’ї, молоді та спорту міської ради Андрій Миргородський.

Молодіжна рада створена як консультативно-дорадчий орган при міському голові. Її рішення мають рекомендаційний характер. Проте Молодіжна рада – це інструмент молодіжного «голосу», який дає можливість почути молодих людей і зрозуміти їхнє бачення щодо подальшого розвитку громади.

До її складу на підставі поданих заяв увійшли 16 учнів міських шкіл №1 та №2, гімназії та ВПУЛГ, а також молоді педагоги цих закладів.

«Ви – молоді і активні, вам розбудовувати нашу громаду. Я готовий вислухати ваші ідеї і пропозиції, і я вважаю, що кожна з них заслуговує на увагу. Я готовий співпрацювати з вами і втілювати подані радою проекти в життя», – сказав на зібранні Олександр Медведьов.

На зборах одноголосно головою Молодіжної ради було обрано Ольгу Гаврилець, в.о. директора ЗОШ І-ІІІ ст. №1. Її заступниками стали Ярослав Бондаревський, вчитель ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та Марина Горпиненко, майстер виробничого навчання ВПУЛГ.

Кожен член новоствореної ради висловив свої побажання щодо напрямків роботи, яким варто приділити увагу. Це і екологія, і дозвілля молоді, і розвиток туризму на Сновщині, і благоустрій міста та сіл. Ідей було озвучено багато, тож сподіваємося незабаром побачимо позитивні  результати спільної роботи.

Відповідно до положення Молодіжної ради, її склад може становити до 25 осіб. Отже активній та ініціативні молоді можна ще подавати заяви на членство в раді.

Наступне засідання планується провести вже у березні.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи міської ради