» » Субота, вечір, стадіон

Субота, вечір, стадіон

На сайті міської ради та на нашій сторінці в Facebook неодноразово публікувалась інформація щодо реконструкції стадіону «Колос» та появи нових спортивних об’єктів, що передані в підпорядкування місцевій ДЮСШ. Не всі жителі нашої об’єднаної територіальної громади протягом останнього місяця мали можливість відвідати оновлений центр спортивного життя по вулиці Спортивній 23. Проте багатьом  цікаво, чи не марно потрачені немалі державні кошти?

Відповідь на це питання можна отримати переглянувши декілька світлин, що були зроблені 14 липня теплого суботнього дня. Серед не постановочних любительських знімків впадає в око те, що на нових спортивних майданчиках (силових тренажерів та ігровому) з користю для здоров’я прекрасно проводять  свій час і малеча, і люди поважного віку. Постійні користувачі спортивними об’єктами кажуть, що люди на стадіон ходять не тільки для занять фізкультурою та спортом, але і на екскурсії, дехто цілими родинами.

Отже рухова активність населення нашої громади, завдяки старанням народних депутатів України та місцевої влади, зазнає зрушення в позитивний бік  –  до міцного здоров’я, краси та молодості!

 

Сектор сім’ї, молоді та спорту міської ради

Leave a Reply