» » Сума Громадського бюджету у 2020 році становитиме 350 тис.грн.

Сума Громадського бюджету у 2020 році становитиме 350 тис.грн.

Про хід виконання програми Громадського бюджетування (Бюджету участі) йшлося 17 грудня  на засіданні виконавчого комітету. З даного питання поінформувала Ірина Мундурс, заступник начальника відділу економічного розвитку та інвестицій міської ради.

У цьому році в нашій громаді вперше було запроваджено Громадський бюджет (Бюджет участі). За рішенням сесії міської ради з міського бюджету було виділено 200 тис. грн. на реалізацію проектів, авторами яких стали жителі громади.

Із чотирьох поданих проектних заявок, три проекти реалізовано в повному обсязі. Для Сновського НВК придбано меблі для їдальні на загальну суму 80,4 тис. грн., в Тихоновицькому ФАПі замінено вікна та двері на суму 34,9 тис. грн. та в міському сквері встановлено Стелу Захисникам України вартістю – 39,5 тис. грн., а залишок коштів було вирішено використати на благоустрій села Нові Боровичі ( проект від жителів села також було подано для участі в конкурсі, але перемогу він не отримав).

Вже з 1 лютого 2020 року буде розпочато збір проектних ідей, в червні відбудеться голосування за проекти та проекти-переможці будуть обов`язково реалізовані у 2020 р.

«Тож, користуючись нагодою, пропоную вам, шановні присутні, і особливо звертаюсь до наших виконуючих обов`язки старост, подумати над тим, що б ви хотіли покращити навколо та прийняти активну участь в оформленні проектної заявки і  організації голосування саме за поданий вами проект. Долучайтесь, будь ласка, до цього процесу, а в разі виникнення запитань, звертайтесь до спеціалістів нашого відділу, ми завжди допоможемо» – зазначила Ірина Миколаївна.

 

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи міської ради