» » Святе, як хліб, моє село

Святе, як хліб, моє село

День села у Тур`ї  провели на храмове свято – 21 вересня. У центрі села зібралися і діти, і дорослі.

Гостей та запрошених радо зустрічали духмяним короваєм, який є символом гостинності, миру, злагоди та родинного тепла.

Офіційну частину  відкрила в.о. старости  Тамара Мартиненко, яка щиро привітала присутніх зі святом, висловила подяку всім жителям за любов та вірність рідному селу, за внесок у його розвиток та добробут; всім тим, хто не тільки на словах, а й конкретними справами допомагає у благоустрої села, підтриманні порядку, розбудовує та прикрашає свій будинок, свій двір, вулицю, усе село. Тамара Миколаївна  окрему подяку висловила Сновській міській раді (міський голова Олександр Медведьов), депутату обласної ради Григорію Божку,  директору ПСП «Прогрес» Вадиму Сорокину, Єлінському лісництву(директор Олександр Данильченко), керівництву ПрАТ «Куликівське молоко», приватним  підприємцям Василю Мороз, Ользі Шаповал, Сергію Василечко за надану матеріальну допомогу для проведення заходу.

На свято завітала делегація зі Сновська у складі Міського голови Олександра Медведьова, секретаря міської ради Наталії Самойлової, першого заступника міського голови Івана Орди, заступника міського голови – начальника управління освіти Олени Коваленко. Їх зустрічали запашним короваєм.

  • Цей день – особливе свято, яке об’єднує всіх, хто любить своє село, тих людей, чиєю працею воно розвивається. Бажаю вам добра, міцного здоров’я, родинного щастя, миру, а селу – процвітання, стабільності та розвитку, – побажав у своєму вітальному слові Олександр Медведьов. Він також висловив вдячність в.о. старості Тамарі Мартиненко за те що вона згуртовує навколо себе людей, працює на благо рідного села і всієї громади.

З нагоди Дня села Почесною грамотою міськради  за сумлінну працю та активну життєву позицію Олександр Медведьов нагородив діловода Олену Данч та листоношу пересувного відділення зв’язку №74 Наталію Пушкар. Подяку міської ради оголосив соціальному робітнику Ірині Мороза та капітану сільської футбольної команди Олександру Артюшенку.

Теплі слова і подарунки організатори свята підготували  слова  своїм землякам з нагоди золотого і срібного весіль, а також тим, хто одружився в нинішньому році. Привітали з поважними ювілеями найстарших іменинників села. З повагою відзначили учасників АТО, воїнів-афганців та ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Не обійшли теплим словом першокласників та трьох немовлят, які народилися в цьому році.

Музичні вітання та гумористичну сценку для всіх присутніх подарували місцеві аматори.

Біля імпровізованої сцени діяла виставка «Святе, як хліб, моє село!». Тут були представлені вишивані роботи місцевих господинь та фотосвітлини  різних років,  на яких зображені події, які відбувалися в селі. До речі, перша згадка про Тур`ю датується 1667 роком.

У цей сонячний день біля сільського будинку культури були влаштовані розваги для дітей – батут та аквагрим, бажаючі могли придбати солодку вату та вироби від майстринь Сновщини.

На завершення свята всіх пригостили кулішем, випічкою та солодощами.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи міської ради

Leave a Reply