» » Святкові заходи

Святкові заходи

28 грудня з нагоди новорічних та різдвяних свят  в Будинку культури  відбулась святкова зустріч керівництва громади та району  з батьками-вихователями, прийомними батьками та їх дітьми-вихованцями з прийомних сімей та дитячого будинку сімейного типу.

Присутніх привітали голова райдержадміністрації Валерій Радібеда, секретар міської ради Наталія Самойлова,  заступник міського голови – начальник Управління освіти, сімʼї, молоді та спорту Олена Коваленко.

Окрім теплих слів вдячності дорослим за дарований дітям затишок та тепло родинного вогнища, присутні висловили свою готовність і в подальшому сприяти вирішенню проблемних питань, підтримувати ці родини та піклуватись про них.

На завершення зустрічі керівники вручили дітям солодкі подарунки.

Цього ж дня  було проведено свято для обдарованих дітей. На заході були присутні переможці олімпіад, конкурсів, турнірів та змагань, яких привітала  заступник міського голови – начальник Управління освіти, сімʼї, молоді та спорту Олена Коваленко. Учні із задоволенням подивились новорічну виставу та одержали солодкі подарунки від керівництва громади.

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи  міської ради

Leave a Reply