» » » Свято Івана Купала на березі річки Снов

Свято Івана Купала на березі річки Снов

Вчора ввечері на березі річки Снов поблизу Сновська зібралося багато жителів та гостей громади різного віку щоб відзначити старовинне язичницьке свято Івана Купала. Його вважають святом молоді та кохання. Головною метою свята, за давнім повір`ям є очищення себе за допомогою води та вогню.
Всі вже втомилися від карантину, тому з великим задоволенням вийшли поспілкуватися й відпочити на свіжому повітрі, згадати народні українські традиції.
Міський голова Олександр Медведьов привітав присутніх на святі та побажав всім миру, здоров’я, духовного очищення, позитиву й незабутніх вражень від цього чудового вечора.
До свята працівники КП «Сновська ЖЕД» та відділу благоустрою та господарського забезпечення міської ради впорядкували територію місця відпочинку.
Відділ культури і туризму міської ради підготував концертно-розважальну програму з русалками та Водяником.
А члени Молодіжної ради  Сновської територіальної громади міської ради при міському голові організували і провела за підтримки депутата обласної ради Олександра Якубіна фестиваль фарб «Сновськ-холі», розфарбувавши і обличчя, і одяг, і пісок навколо, додавши позитивних емоцій учасникам свята.
Традиційно під вечір запалало купальське багаття і водою попливли вінки.
Завершилося свято дискотекою на березі річки.
Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв`язків з громадськістю