» » Свято Останнього дзвоника на Сновщині

Свято Останнього дзвоника на Сновщині

Сьогодні у славній освітянській родині Сновщині  велике свято – свято Останнього дзвоника.

Позаду – уроки й перерви, змагання й олімпіади з предметів, чисельні конкурси. Свято Останнього дзвоника сьогодні об’єднало усю Україну її обнадійливим майбутнім – сучасними школярами. Цього дня звучать щирі вітання кожному учню, усім причетним до освітянської родини. Це – важлива подія в житті кожного учня, яку ми пов’язуємо з новими надіями, з вірою в те, що наше молоде покоління, збагачене знаннями, житиме гідно, розбудовуватиме українську державу, творитиме щасливе майбутнє.

Свято Останнього дзвоника у 2016/2017 навчальному році у Сновському районі зустрічає 2017 школярів. Прощальним воно є для 171 випускників 9-х класів та 82 одинадцятикласників.

Для одинадцятикласників – це фініш дитинства і старт у доросле життя. Нехай він буде для наших дітей успішним!

Привітати випускників  учнів, вчителів та  батьків з традиційним шкільним святом прийшли Сновській міській голова Олександр Медведьов, голова Щорської районної державної адміністрації Валерій Радібеда, голова Сновської районної ради Ніна Кухаренко,  секретар Сновської міської ради Наталія Самойлова, перший заступник міського голови Іван Орда, заступник міського голови Сергій Силенок, заступник голови райдержадміністрації Володимир Карпенко, начальник управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради Тетяна Булденко, начальник відділу культури і туризму Сновської міської ради Наталія Добненко та інші представники влади.

Звертаючись до випускників представники місцевої  влади побажали учням впевненої дороги країною знань, духовного зросту, шани до  батьків і вчителів, любові до України, мирного неба і щасливого літа.

Leave a Reply