» » Свято села у Великому Щимелі

Свято села у Великому Щимелі

У суботу 17 серпня жителі та гості Великого Щимеля зібралися у центрі села на свято. Розпочалося воно урочисто з Державного Гімну України. Всіх присутніх на заході пригостили короваєм. З вітальним словом до жителів і гостей Великого Щимеля звернувся в.о.старости Борис Добродій.

Участь у Дні села взяли міський голова Олександр Медведьов, секретар міської ради Наталія Самойлова, депутати міськради Олена Компанець та Сергій Виблов.

Почесними грамотами міської ради за активну життєву позицію і вагомий внесок у розвиток громади з нагоди Дня свята нагороджено Юлію Слепцову та Дмитра Тулупа, капітана футбольної команди с.В.Щимель. Подяку міської ради було оголошено Наталії Дорошенко та колективу художньої самодіяльності села Великий Щимель (завідуюча сільським клубом Тамара Валькевич). Саме цей колектив наповнив свято українським колоритом і душевною атмосферою, даруючи свої пісні.

Олександр Медведьов побажав процвітання і добробуту жителям села та їхнім рідним, а також передав в.о. старости бензопилу для потреб села.

Вітали на Дні села і захисників держави, і чорнобильців, і ювілярів-іменинників та подружню пару зі срібним весіллям, і наймолодших жителів села.

Дуже зворушливо прозвучала пісня про прагнення миру для воїнів-захисників від найменшої учасниці художньої самодіяльності.

– Село живе, поки не сплять лелеки, – лунають слова ведучої, яка повідомила, що за цей рік у Великому Щимелі народилося 8 діток. Їм та їхнім мамам вручили на святі подарунки.

Майбутні першокласники разом зі своєю першою вчителькою Валентиною Павленко теж вийшли привітати з Днем села своїх односельців.

Свято вдалося, погода сприяла відпочинку. У центр села багато людей, в тому числі і родин з дітьми, гостей села. Для дітей працював батут і робили солодку вату, для старшого покоління було відкрите кафе.

Концерту програму Дня села продовжив виступ чернігівського артиста Ігоря Хоніна, який прибув до Великого Щимеля.

А завершилося святкування дискотекою, яка тривала до опівночі.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи міської ради

Leave a Reply