» » Ситуація з COVID-19 на Сновщині

Ситуація з COVID-19 на Сновщині

На минулому тижні у жительки села зі Сновщини, яка планово лікувалася у відділенні комунального некомерційного підприємства «Сновська ЦРЛ», було взято біологічний матеріал для  відправлення до Чернігівського лабораторного центру на дослідження щодо інфікування коронавірусом. Результат тесту виявився позитивним.

Як повідомив генеральний директор медичного закладу Микола Куценко, хвору перевели до Корюківської ЦРЛ, лікарні, яка визначена в області для прийому пацієнтів з коронавірусною хворобою.  Стан пацієнтки середньої тяжкості, вона отримує необхідне лікування. У відділенні Сновської ЦРЛ проведено дезінфекцію.

За інформацією головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Сновський ЦПМД» Олени Шарпан, станом на 6 липня на карантині під наглядом сімейних лікарів перебуває 21 особа, в тому числі 6 осіб із села та 15 медиків. Всі вони почуваються задовільно, скарг не надходило. Відповідно до графіка, у всіх контактних осіб візьмуть біологічний матеріал для  відправлення до Чернігівського лабораторного центру на дослідження щодо інфікування коронавірусом.

МЕДИКИ  Сновщини вкотре нагадують: карантин не закінчився і не варто нехтувати рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я України!

ЩОБ УНИКНУТИ ЗАРАЖЕННЯ ВІРУСОМ:

  • регулярно мийте руки теплою водою з милом або обробляйте антисептиком
  • не торкайтеся брудними руками очей, носа та рота
  • ведіть здоровий спосіб життя
  • уникайте масових скупчень людей
  • носіть захисні маски та рукавички, якщо відвідуєте громадські місця.

ОСНОВНІ СИМПТОМИ КОРОНАВІРУСУ: задишка, сухий кашель, підвищена температура тіла та ломота в тілі.

При перших ознаках хвороби повідомте про це  свого сімейного лікаря в телефонному режимі або зверніться в реєстратуру лікарні у м.Сновськ  за тел.:  (098)886-56-46, (098)862-68-57:

Якщо у вас температура тіла вище 38оС, яка не збивається, та утруднене дихання – набирайте негайно «103»!

 ДЛЯ ТИХ, ХТО ПРИБУВ В УКРАЇНУ ІЗ-ЗА КОРДОНУ

Велике прохання до всіх, хто під час карантину прибув із-за кордону в Україну, звернутися до лікарні за  тел. (098)724-83-85.

Будьте свідомі  й відповідальні!

Тільки разом ми зможемо зменшити поширення коронавірусу і врятуватися від його наслідків!