» » Ситуація з COVID-19 на Сновщині

Ситуація з COVID-19 на Сновщині

За інформацією головного лікаря КНП «Сновський ЦПМД» Олени ШАРПАН збільшилась захворюваність  на ГРВІ.  На минулому тижні за медичною допомогою звернулось 44 жителя громади (42 особи працездатного віку та 2 дітей).

Ситуація з коронавірусом залишається невтішною. Станом на 10-00 понеділка на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів знаходиться 32 особи, на самоізоляції – 56 контактних осіб. За минулий тиждень одужало 10 чоловік, захворіло – 11.

Як повідомив Микола Куценко, генеральний директор КНП «Сновська ЦРЛ», даний час в інфекційному відділенні знаходиться 17 чоловік, двоє з них тяжко хворі та підключені до кисневих концентраторів. В Корюківській лікарні місця заповнені, госпіталізація тільки по домовленості.  В Сновській ЦРЛ планується додатково відкрити 4 ліжко-місця на базі неврологічного відділення.

Лікарі вкотре закликають дотримуватись трьох основних правил карантину:

– носіть захисні маски;

– частіше мийте руки та обробляйте їх антисептиком;

– тримайте дистанцію, а за можливості залишайтеся вдома.

Бережіть себе і своїх близьких!

ОСНОВНІ СИМПТОМИ КОРОНАВІРУСУ: задишка, сухий кашель, підвищена температура тіла та ломота в тілі.

При перших ознаках хвороби повідомте про це свого сімейного лікаря в телефонному режимі або зверніться в реєстратуру лікарні у м.Сновськ за тел.: (098)886-56-46, (098)862-68-57:

– Якщо у вас температура тіла вище 38оС, яка не збивається, та утруднене дихання – набирайте негайно «103»!

 

Відділ організаційно-кадрової, інформаційної роботи та

зв’язків з громадськістю Сновської міської ради