» » СИТУАЦІЯ З COVID-19 НА СНОВЩИНІ СТАНОМ НА 1 ЛИСТОПАДА

СИТУАЦІЯ З COVID-19 НА СНОВЩИНІ СТАНОМ НА 1 ЛИСТОПАДА

Із 30 жовтня Сновщина перебуває у “червоному” рівні епіднебезпеки щодо коронавірусу. За інформацією генерального директора КНП «Сновський Центр первинної медичної допомоги» Олени ШАРПАН ситуація в громаді з ГРВІ та  COVID-19 продовжує  погіршуватися. Станом на 1 листопада на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів перебуває 242 хворих з підтвердженим діагнозом COVID-19, контактних осіб – 309. За минулий тиждень методом ПЛР було обстежено 122 особи, у 73 з них тест показав позитивний результат на коронавірус.

Як поінформувала генеральний  директор КНП «Сновська ЦРЛ»  Ірина ЯКУБОВСЬКА,  станом на понеділок  на  стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні ЦРЛ знаходиться 48 осіб,  з них з підтвердженим діагнозом COVID-19 – 29 хворих.  За минулий тиждень методом ПЛР було обстежено 21 особи, у 15 з них тест показав позитивний результат.

Лікарі наголошують, що найбільш дієвий спосіб захисту від коронавірусної  хвороби є вакцинація. Закладом первинної ланки медицини щеплено станом на понеділок 5329 осіб, в т.ч двома дозами. Нагадаємо, що у Сновську тричі на тиждень працює центр масової вакцинації проти коронавірусу в приміщенні комунальної установи “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” за адресою: м.Сновськ, вул.Гомельська, 26. Час роботи: у середу і п’ятницю з 13-00 до 16-00, у неділю – з 9-00 до 12-00. Вакцинація БЕЗКОШТОВНА. У достатній кількості є вакцина CoronaVac, Pfizer та AstraZeneca, очікується на цьому тижні вакцина Moderna.

Детальніше про щеплення можна дізнатися звернувшись до КНП «Сновський ЦПМД» (кабінет 317) або за тел.: 098 886 56 46; 098 862 68 57.

Задля збереження свого здоров`я уникайте місць скупчення людей, дотримуйтеся безпечної дистанції, носіть захисні маски та користуйтеся антисептиком для рук. Бережіть себе і своїх близьких!

Відділ організаційної роботи,  інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю