» » СИТУАЦІЯ З COVID-19 НА СНОВЩИНІ СТАНОМ НА 12 ЛИПНЯ

СИТУАЦІЯ З COVID-19 НА СНОВЩИНІ СТАНОМ НА 12 ЛИПНЯ

Як поінформував генеральний директор КНП «Сновська ЦРЛ» Микола КУЦЕНКО, станом на 12 липня на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні ЦРЛ знаходиться 8 особи з підтвердженим діагнозом COVID-19. За минулий тиждень методом ПЛР було обстежено 34 особи, жоден тест не показав позитивний результат.
На Сновщині, за інформацією заступника генерального директора КНП «Сновський ЦПМД» Наталії ТАРАСЮК, на минулому тижні на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів перебувало 2 хворих з підтвердженим діагнозом COVID-19. За минулий тиждень методом ПЛР було обстежено 6 осіб, лише в одному випадку тесту показав позитивний результат. Методом експрес-тестування було обстежено 30 пацієнтів, у жодному випадку діагноз інфікування коронавірусом не підтвердився.
Медики зазначають, що найбільш дієвий спосіб захисту від коронавірусної хвороби є вакцинація. Записатись у чергу на щеплення можна звернувшись до КНП «Сновський ЦПМД» (кабінет 221) або за тел.: 098 886 56 46; 098 862 68 57.
А також:
– До Єдиного державного вебпорталу електронних послуг «Портал Дія»;
– мобільного додатоку Порталу Дія (Дія);
– національного контакт-центру МОЗ з питань протидії поширенню COVID-19 за номером 0-800-60-20-19;
– окремий портал МОЗ про вакцинацію – https://vaccination.covid19.gov.ua/
Не забувайте носити захисні маски, уникайте місць скупчення людей та дотримуйтеся безпечної дистанції. Бережіть себе і своїх близьких!
Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю