» » СИТУАЦІЯ З COVID-19 НА СНОВЩИНІ СТАНОМ НА 13 грудня

СИТУАЦІЯ З COVID-19 НА СНОВЩИНІ СТАНОМ НА 13 грудня

Як поінформувала генеральний директор КНП «Сновська ЦРЛ» Ірина ЯКУБОВСЬКА, станом на понеділок на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні ЦРЛ знаходиться 27 осіб, з них з підтвердженим діагнозом інфікування коронавірусом – 13. За минулий тиждень методом ПЛР було обстежено 34 особи, у 16 з них тест підтвердив COVID-19.

За інформацією генерального директора КНП «Сновський Центр первинної медичної допомоги» Олени ШАРПАН на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів перебуває 125 хворих на COVID-19.  За минулий тиждень методом ПЛР було обстежено 21 особу, у 3  з них тест показав позитивний результат на коронавірус. За минулий  тиждень одужало 54 пацієнта.

Лікарі наголошують, що найбільш дієвий спосіб захисту від коронавірусної хвороби та полегшення її перебігу є вакцинація. За тиждень зроблено 527 щеплень.

Нагадаємо, що у Сновську у неділю – з 9-00 до 12-00 працює центр масової вакцинації проти коронавірусу в приміщенні комунальної установи “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” за адресою: м.Сновськ, вул.Гомельська, 26.

Щеплення БЕЗКОШТОВНЕ, вакцина CoronaVac, , Pfizer, Moderna та AstraZeneca у наявності є в достатній кількості.

Вакцинація також відбувається у пунктах щеплення поліклінічного відділення (м.Сновськ, вул.Спортивна, 21, кабінет № 317) та Тур`янській амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

За заявками старост проводиться виїзд по громаді мобільної бригади ЦПМД для проведення щеплень сільського населення.

Детальніше про щеплення можна дізнатися звернувшись до КНП «Сновський ЦПМД» (кабінет 317) або за тел.: 098 886 56 46; 098 862 68 57.

Задля збереження свого здоров`я уникайте місць скупчення людей, дотримуйтеся безпечної дистанції, носіть захисні маски та користуйтеся антисептиком для рук. Бережіть себе і своїх близьких!

 

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю