» » СИТУАЦІЯ З COVID-19 НА СНОВЩИНІ СТАНОМ НА 14 ЛЮТОГО

СИТУАЦІЯ З COVID-19 НА СНОВЩИНІ СТАНОМ НА 14 ЛЮТОГО

Як поінформувала генеральний  директор КНП «Сновська ЦРЛ»  Ірина ЯКУБОВСЬКА,  станом на понеділок  на  стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні ЦРЛ знаходиться 35 осіб,  з них з підтвердженим діагнозом інфікування коронавірусом – 16 хворих.  За минулий тиждень методом ПЛР було обстежено 22 осіб, у 13 з них тест підтвердив COVID-19.

За інформацією генерального директора КНП «Сновський Центр первинної медичної допомоги» Олени ШАРПАН станом на 14 січня  по громаді на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів перебуває 170 хворих на COVID-19. За минулий тиждень методом ПЛР було обстежено 78 осіб, у 47 з них тест показав позитивний результат на коронавірус. Одужало за тиждень 55 пацієнтів.

Лікарі наголошують, що найбільш дієвий спосіб захисту від коронавірусної  хвороби та полегшення її перебігу  є вакцинація. Закладом первинної ланки медицини станом на понеділок щеплено від COVID-19  двома дозами 5796 осіб, бустерною – 167 осіб.

Нагадаємо, що у Сновську працює центр масової вакцинації проти коронавірусу в приміщенні комунальної установи “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” за адресою: м.Сновськ, вул.Гомельська, 26.  Час роботи: у неділю – з 9-00 до 12-00. Щеплення  БЕЗКОШТОВНЕ.

Вакцинація також відбувається у пунктах щеплення поліклінічного відділення (м.Сновськ) та Тур`янській амбулаторії загальної практики сімейної медицини. За заявками старост проводиться виїзд по громаді мобільної бригади ЦПМД  для проведення щеплень сільського населення.

Детальніше про вакцинацію  можна дізнатися звернувшись до КНП «Сновський ЦПМД» (кабінет  317) або за тел.: 098 886 56 46; 098 862 68 57.

Задля збереження свого здоров`я уникайте місць скупчення людей, дотримуйтеся безпечної дистанції, носіть захисні маски та користуйтеся антисептиком для рук. Бережіть себе і своїх близьких!

Відділ організаційної роботи,  інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю