» » Ситуація з COVID-19 на Сновщині станом на 15 лютого

Ситуація з COVID-19 на Сновщині станом на 15 лютого

За інформацією головного лікаря КНП «Сновський ЦПМД» Олени ШАРПАН станом на понеділок 15 лютого кількість хворих з підтвердженим діагнозом  COVID-19 у громаді збільшилася,  у порівнянні з минулим тижнем, і становить 32 особи, контактних – 39. Одужав за тиждень 1 хворий.

У шести осіб за минулий тиждень було взято біологічні зразки для дослідження на інфікування коронавірусом методом ПЛР, 5 з них виявилися позитивними. Експрес-тестом  обстежено 40 осіб, у 10 з них – позитивний результат на COVID-19.

 

Як повідомив генеральний директор КНП «Сновська ЦРЛ» Микола КУЦЕНКО, станом на 15 лютого на стаціонарному лікуванні в лікарні знаходиться 100 осіб. З них в  інфекційному відділенні ЦРЛ – 19 пацієнтів. За минулий тиждень методом ПЛР було обстежено 20 осіб, у трьох з них тест показав позитивний результат на коронавірус.

 

Шановні жителі громади! Лікарі закликають дотримуватися умов карантину: уникайте місць скупчення людей, зберігайте дистанцію та носіть захисні маски. Бережіть себе і своїх близьких!

 

Відділ організаційно-кадрової, інформаційної роботи та зв’язків з громадськістю Сновської міської ради