» » СИТУАЦІЯ З COVID-19 НА СНОВЩИНІ СТАНОМ НА 25 ЖОВТНЯ

СИТУАЦІЯ З COVID-19 НА СНОВЩИНІ СТАНОМ НА 25 ЖОВТНЯ

За інформацією генерального директора КНП «Сновський Центр первинної медичної допомоги» Олени ШАРПАН ситуація на Сновщині  стрімко погіршується. Станом на 25 жовтня по громаді на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів перебуває 227 хворих з підтвердженим діагнозом COVID-19. За минулий тиждень методом ПЛР було обстежено 122 особи, у 75 з них тест показав позитивний результат на коронавірус, в т.ч. COVID-19 виявлено у двох дітей. Одужало за тиждень 56 пацієнтів.

Зростає кількість хворих і на ГРВІ. На минулому тижні з цього приводу за медичною допомогою звернулося 343 жителі, з них 218 працездатного населення та 90 дітей.

Як поінформувала в.о.генерального  директора КНП «Сновська ЦРЛ»  Ірина ЯКУБОВСЬКА,  станом на понеділок  на  стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні ЦРЛ знаходиться 39 осіб,  з них з підтвердженим діагнозом COVID-19 – 23 хворих.  За минулий тиждень методом ПЛР було обстежено 24 особи, у 16 з них тест показав позитивний результат.

 

Лікарі наголошують, що найбільш дієвий спосіб захисту від коронавірусної  хвороби є вакцинація. Нагадаємо, що у Сновську тричі на тиждень працює центр масової вакцинації проти коронавірусу в приміщенні комунальної установи “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” за адресою: м.Сновськ, вул.Гомельська, 26. Час роботи: у середу і п’ятницю з 13-00 до 16-00, у неділю – з 9-00 до 12-00. Вакцинація БЕЗКОШТОВНА. Наразі в достатній кількості на Сновщині в  наявності є вакцина CoronaVac, Pfizer та AstraZeneca.

Детальніше про щеплення можна дізнатися звернувшись до КНП «Сновський ЦПМД» (кабінет  221) або за тел.: 098 886 56 46; 098 862 68 57.

Задля збереження свого здоров`я уникайте місць скупчення людей, дотримуйтеся безпечної дистанції, носіть захисні маски та користуйтеся антисептиком для рук. Бережіть себе і своїх близьких!

Відділ організаційної роботи,  інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю