» » СИТУАЦІЯ З COVID-19 НА СНОВЩИНІ СТАНОМ НА 26 КВІТНЯ

СИТУАЦІЯ З COVID-19 НА СНОВЩИНІ СТАНОМ НА 26 КВІТНЯ

Сновщина п’ятий тиждень продовжує жити і працювати в «червоній» карантинній зоні.

Як повідомив генеральний директор КНП «Сновська ЦРЛ» Микола КУЦЕНКО, станом на понеділок на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні ЦРЛ знаходиться 40 осіб з підтвердженим діагнозом COVID-19. За минулий тиждень методом ПЛР було обстежено 22 особи, у 9 з них тест показав позитивний результат на коронавірус.

 

За інформацією генерального директора КНП «Сновський ЦПМД» Олени ШАРПАН станом на 26 квітня у громаді  на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів знаходиться 72  хворих з підтвердженим діагнозом COVID-19, контактних – 101 особа. За минулий тиждень методом ПЛР обстежено 30 осіб, у 14 з них підтвердився діагноз коронавірус. Методом швидкого тестування обстежено 46 пацієнтів, серед них у 16 підтвердився діагноз інфікування коронавірусом. За тиждень одужало 14 хворих

 

Медики зазначають, що найбільш дієвий спосіб захисту від коронавірусної  хвороби є вакцинація. Записатись у чергу на щеплення можна звернувшись до КНП «Сновський ЦПМД» (кабінет  221) або за тел.: 098 886 56 46; 098 862 68 57.

 

Не забувайте носити захисні маски , уникайте місць скупчення людей та дотримуйтеся безпечної дистанції. Бережіть себе і своїх близьких!

Відділ організаційної роботи,  інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю