» » Ситуація з COVID-19 на Сновщині станом на 28 грудня

Ситуація з COVID-19 на Сновщині станом на 28 грудня

За інформацією головного лікаря КНП «Сновський ЦПМД» Олени ШАРПАН станом на 28 грудня хворих на респіраторну хворобу COVID-19 з підтвердженим ПЛР тестом на амбулаторному лікуванні знаходиться 89 осіб. Це більше ніж на минулому тижні. За минулий тиждень вперше захворіло на коронавірусну хворобу 17 жителів громади, які звернулися до первинної ланки медицини, одужало 14 пацієнтів.

Як повідомив генеральний директор КНП «Сновська ЦРЛ» Микола КУЦЕНКО на даний час на лікуванні в інфекційному відділенні ЦРЛ знаходиться 39 чоловік. За минулий тиждень методом ПЛР було обстежено 28 осіб, у 16 з них тест показав позитивний результат.

За повідомленням Сновського районного лабораторного відділення відділення, станом на  24 грудня при епідеміологічному розслідуванні виявлено 558 контактних осіб з хворими на коронавріус. Відповідно до Наказу МОЗ інформацію про них передано до керівництва КНП «Сновський центр первинної медичної допомоги» та  Сновського відділення поліції щодо медичного спостереження за контактими особами, місцем їх проживання та дотримання умов самоізоляції з метою недопущення можливого розповсюдження захворювань, викликаних COVID-19.

Лікарі вкотре звертаються з проханням до жителів Сновської громади обов’язково дотримуватися карантинних обмежень.

Бережіть себе та своїх близьких!

.

Відділ організаційно-кадрової, інформаційної роботи та зв’язків з громадськістю Сновської міської ради