» » СИТУАЦІЯ З COVID-19 НА СНОВЩИНІ СТАНОМ НА 29 ЧЕРВНЯ

СИТУАЦІЯ З COVID-19 НА СНОВЩИНІ СТАНОМ НА 29 ЧЕРВНЯ

На Сновщині, за інформацією генерального директора КНП «Сновський ЦПМД» Олени ШАРПАН на минулому тижні  на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів перебувало 5 хворих з підтвердженим діагнозом COVID-19, одужало 3 пацієнти.  За минулий тиждень методом ПЛР було обстежено 3 особи, методом експрес-тестування – 11 пацієнтів, у жодному випадку діагноз інфікування коронавірусом не підтвердився.

Як поінформував генеральний директор КНП «Сновська ЦРЛ» Микола КУЦЕНКО, станом на 29 червня стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні ЦРЛ знаходиться 9 осіб з підтвердженим діагнозом COVID-19. За минулий тиждень методом ПЛР було обстежено 23 особи, лише один у однієї з них тест показав позитивний результат.

Медики зазначають, що найбільш дієвий спосіб захисту від коронавірусної  хвороби є вакцинація. Записатись у чергу на щеплення можна звернувшись до КНП «Сновський ЦПМД» (кабінет  221) або за тел.: 098 886 56 46; 098 862 68 57.

А також:

  • До Єдиного державного вебпорталу електронних послуг «Портал Дія»;
    – мобільного додатоку Порталу Дія (Дія);
    – національного контакт-центру МОЗ з питань протидії поширенню COVID-19 за номером 0-800-60-20-19;
    – окремий портал МОЗ про вакцинацію – https://vaccination.covid19.gov.ua/

Не забувайте носити захисні маски , уникайте місць скупчення людей та дотримуйтеся безпечної дистанції. Бережіть себе і своїх близьких!

Відділ організаційної роботи,  інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю