» » Ситуація з COVID-19 на Сновщині станом на 5 квітня

Ситуація з COVID-19 на Сновщині станом на 5 квітня

Сновщина продовжує жити і працювати в «червоній» карантинній зоні.

Як повідомив генеральний директор КНП «Сновська ЦРЛ» Микола КУЦЕНКО, станом на понеділок на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні ЦРЛ знаходиться 46 осіб з підтвердженим діагнозом COVID-19. За минулий тиждень методом ПЛР було обстежено 44 особи, у 17 з них тест показав позитивний результат на коронавірус. У Корюківській ЦРЛ на лікуванні знаходиться 4 жителі громади.

 

За інформацією генерального директора КНП «Сновський ЦПМД» Олени ШАРПАН станом на 5 квітня кількість хворих на коронавірус у громаді продовжує зростати, також зросла кількість хворих і на ГРВІ. На амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів знаходиться 64 хворих з підтвердженим діагнозом COVID-19, контактних – 74 особи. За минулий тиждень обстежено методом ПЛР 34 осіб, у 17 з них підтвердився діагноз коронавірус. Методом швидкого тестування обстежено 111 пацієнтів, серед них у 21-го підтвердився діагноз інфікування коронавірусом.

Зі 100 доз вакцини, отриманої закладом, залишилося на понеділок 30 шт.

 

Медики вкотре закликають берегти себе і близьких, уникати місць скупчення людей, дотримуватися безпечної дистанції та носити захисні маски.

Відділ організаційної роботи,  інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю