» » СИТУАЦІЯ З COVID-19 НА СНОВЩИНІ СТАНОМ НА 5 ТРАВНЯ

СИТУАЦІЯ З COVID-19 НА СНОВЩИНІ СТАНОМ НА 5 ТРАВНЯ

Сновщина шостий тиждень продовжує жити і працювати в «червоній» карантинній зоні.

Як повідомив генеральний директор КНП «Сновська ЦРЛ» Микола КУЦЕНКО, станом на 5 травня  на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні ЦРЛ знаходиться 30 осіб з підтвердженим діагнозом COVID-19. За минулий тиждень методом ПЛР було обстежено 32 особи, у 11 з них тест показав позитивний результат на коронавірус.

За інформацією генерального директора КНП «Сновський ЦПМД» Олени ШАРПАН на минулому тижні на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів знаходилося 83 хворих з підтвердженим діагнозом COVID-19, контактних – 102 особи, одужало 3 хворих. За минулий тиждень методом ПЛР було обстежено 29 осіб, у 16 з них підтвердився діагноз коронавірус. Методом експрес-тестування обстежено 44 пацієнти, серед них у 9 підтвердився діагноз інфікування коронавірусом.

Всього у громаді щеплено від коронавірусу 270 осіб.

Медики зазначають, що найбільш дієвий спосіб захисту від коронавірусної  хвороби є вакцинація. Записатись у чергу на щеплення можна звернувшись до КНП «Сновський ЦПМД» (кабінет  221) або за тел.: 098 886 56 46; 098 862 68 57. А також:

Єдиного державного вебпорталу електронних послуг «Портал Дія»;
– мобільного додатоку Порталу Дія (Дія);
– національного контакт-центру МОЗ з питань протидії поширенню COVID-19 за номером 0-800-60-20-19;
– окремий портал МОЗ про вакцинацію – https://vaccination.covid19.gov.ua/

Не забувайте носити захисні маски , уникайте місць скупчення людей та дотримуйтеся безпечної дистанції. Бережіть себе і своїх близьких!

Відділ організаційної роботи,  інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю