» » Ситуація з COVID-19 на Сновщині станом на 5 жовтня

Ситуація з COVID-19 на Сновщині станом на 5 жовтня

Сновщина залишається в помаранчевій зоні відповідно до оновленої мапи України щодо рівня епідемічної небезпеки на коронавірус, відповідно до рішення рішенням Державної комісії з ТЕБ та НС від 01 жовтня 2020 року № 34.

Як повідомила головний лікар КНП «Сновський ЦПМД» Олена ШАРПАН, станом на 5 жовтня 2020 року на території громади амбулаторно лікується під наглядом сімейних лікарів 18 хворих на COVID-19. На самоізоляції перебуває 17 осіб.

За даними Сновського районного лабораторного відділення на Сновщині з початку епідемії зареєстровано всього 76 випадків інфікованих на коронавірус.

На сьогодні кількість активних хворих у громаді становить 22 особи, в т.ч 4 людини лікується в Корюківській ЦРЛ. У розрізі за населеними пунктами маємо: хворих у місті – 11 осіб,  у Тихоновичах – 5, Клюсах – 2, Старій Рудні – 1, Великому Щимелі – 1, Лосевій Слободі – 1, Займищі – 1.

Лікарі наголошують не нехтувати елементарними правилами:

  • Дотримуйтеся дистанції;
  • Носіть захисні маски в громадських місцях;
  • Мийте частіше руки і не торкайтеся ними обличчя;

Пам’ятайте, що інфекційні захворювання, в тому числі і коронавірус,  протікають складніше у тих людей, у кого ослаблений імунітет та є супутні захворювання. Тож бережіть себе і не наражайте себе на небезпеку!