» » СИТУАЦІЯ З COVID-19 НА СНОВЩИНІ СТАНОМ НА 7 ЧЕРВНЯ

СИТУАЦІЯ З COVID-19 НА СНОВЩИНІ СТАНОМ НА 7 ЧЕРВНЯ

На Сновщині, за інформацією генерального директора КНП «Сновський ЦПМД» Олени ШАРПАН на минулому тижні на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів знаходилося 25 хворих з підтвердженим діагнозом COVID-19, контактних – 7 осіб, одужало 8  пацієнтів. За минулий тиждень методом ПЛР було обстежено 18 осіб, у одного з них підтвердився діагноз коронавірус. За тиждень методом експрес-тестування обстежено 35 пацієнтів і лише у трьох з них підтвердився діагноз інфікування коронавірусом.

Як поінформував генеральний директор КНП «Сновська ЦРЛ» Микола КУЦЕНКО, станом на 7 червня на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні ЦРЛ знаходиться 15 осіб з підтвердженим діагнозом COVID-19. За минулий тиждень методом ПЛР було обстежено 11 осіб, у 4 з них тест показав позитивний результат.

На минулому тижні проводилася вакцинація проти COVID-19,  щеплено 114 осіб.

Медики зазначають, що найбільш дієвий спосіб захисту від коронавірусної хвороби є вакцинація. Записатись у чергу на щеплення можна звернувшись до КНП «Сновський ЦПМД» (кабінет 221) або за тел.: 098 886 56 46; 098 862 68 57.

А також:

До Єдиного державного вебпорталу електронних послуг «Портал Дія»;

– мобільного додатоку Порталу Дія (Дія);

– національного контакт-центру МОЗ з питань протидії поширенню COVID-19 за номером 0-800-60-20-19;

– окремий портал МОЗ про вакцинацію – https://vaccination.covid19.gov.ua/

Не забувайте носити захисні маски, уникайте місць скупчення людей та дотримуйтеся безпечної дистанції. Бережіть себе і своїх близьких!

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю