» » СИТУАЦІЯ З COVID-19 НА СНОВЩИНІ СТАНОМ НА 7 ЛЮТОГО

СИТУАЦІЯ З COVID-19 НА СНОВЩИНІ СТАНОМ НА 7 ЛЮТОГО

За інформацією генерального директора КНП «Сновський Центр первинної медичної допомоги» Олени ШАРПАН станом на 7 лютого кількість захворюваних на COVID-19 значно збільшилась. На амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів ЦПМД перебуває 172 хворих на COVID-19. За минулий тиждень методом ПЛР було обстежено 118 особи, у 67 з них тест показав позитивний результат на коронавірус. Одужало за тиждень 19 хворих на коронавірус.

Як поінформувала генеральний директор КНП «Сновська ЦРЛ» Ірина ЯКУБОВСЬКА, станом на понеділок на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні ЦРЛ знаходиться 34 осіб, з них з підтвердженим діагнозом інфікування коронавірусом – 16 хворих. За минулий тиждень методом ПЛР було обстежено 12 осіб, у 9 з них тест підтвердив COVID-19.

Лікарі наголошують, що найбільш дієвий спосіб захисту від коронавірусної хвороби та полегшення її перебігу є вакцинація. Закладом первинної ланки медицини станом на понеділок щеплено від COVID-19 першою дозою 6103 осіб, другою – 5723 осіб, третьою (бустерною) – 135 осіб.

Нагадаємо, що у Сновську працює центр масової вакцинації проти коронавірусу в приміщенні комунальної установи “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” за адресою: м.Сновськ, вул.Гомельська, 26. Час роботи: у неділю – з 9-00 до 12-00. Щеплення БЕЗКОШТОВНЕ.

Вакцинація також відбувається у пунктах щеплення поліклінічного відділення (м.Сновськ) та Тур`янській амбулаторії загальної практики сімейної медицини. За заявками старост проводиться виїзд по громаді мобільної бригади ЦПМД для проведення щеплень сільського населення.

Детальніше про вакцинацію можна дізнатися звернувшись до КНП «Сновський ЦПМД» (кабінет 317) або за тел.: 098 886 56 46; 098 862 68 57.

Задля збереження свого здоров`я уникайте місць скупчення людей, дотримуйтеся безпечної дистанції, носіть захисні маски та користуйтеся антисептиком для рук. Бережіть себе і своїх близьких!