» » СИТУАЦІЯ З COVID-19 НА СНОВЩИНІ СТАНОМ НА 8 ЛИСТОПАДА

СИТУАЦІЯ З COVID-19 НА СНОВЩИНІ СТАНОМ НА 8 ЛИСТОПАДА

Як поінформувала генеральний  директор КНП «Сновська ЦРЛ»  Ірина ЯКУБОВСЬКА,  станом на понеділок  на  стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні ЦРЛ знаходиться 53 особи,  з них з підтвердженим діагнозом COVID-19 – 18 хворих.  За минулий тиждень методом ПЛР було обстежено 40 осіб, у 20 з них тест підтвердив інфікування коронавірусом.

За інформацією генерального директора КНП «Сновський Центр первинної медичної допомоги» Олени ШАРПАН станом на 8 листопада по громаді на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів перебуває 285 хворих з підтвердженим діагнозом COVID-19, контактних осіб – 305. Одужало за тиждень 34 хворих. За минулий тиждень методом ПЛР було обстежено 105 осіб, у 52 з них тест показав позитивний результат на коронавірус.

Лікарі наголошують, що найбільш дієвий спосіб захисту від коронавірусної  хвороби та полегшення перебігу хвороби є вакцинація. Закладом первинної ланки медицини станом на понеділок щеплено 6232 ососби, в т.ч двома дозами.

Нагадаємо, що у Сновську тричі на тиждень працює центр масової вакцинації проти коронавірусу в приміщенні комунальної установи “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” за адресою: м.Сновськ, вул.Гомельська, 26. Час роботи: у середу і п’ятницю з 13-00 до 16-00, у неділю – з 9-00 до 12-00. Щеплення  БЕЗКОШТОВНЕ, вакцина CoronaVac, Pfizer та AstraZeneca у наявності є в достатній кількості.

Вакцинація також відбувається у пунктах щеплення поліклінічного відділення (м.Сновськ) та Тур`янській амбулаторії загальної практики сімейної медицини. За заявками старост проводиться виїзд по громаді мобільної бригади ЦПМД  для проведення щеплень сільського населення.

Детальніше про щеплення можна дізнатися звернувшись до КНП «Сновський ЦПМД» (кабінет  317) або за тел.: 098 886 56 46; 098 862 68 57.

Задля збереження свого здоров`я уникайте місць скупчення людей, дотримуйтеся безпечної дистанції, носіть захисні маски та користуйтеся антисептиком для рук. Бережіть себе і своїх близьких!

Відділ організаційної роботи,  інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю