» » Ситуація з COVID-19 на Сновщині та в Україні станом на 9 березня

Ситуація з COVID-19 на Сновщині та в Україні станом на 9 березня

Як повідомив генеральний директор КНП «Сновська ЦРЛ» Микола КУЦЕНКО, станом на 9 березня на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні ЦРЛ знаходиться 26 осіб. За минулий тиждень методом ПЛР було обстежено 12 осіб, у двох з них тест показав позитивний результат на коронавірус.

За інформацією головного лікаря КНП «Сновський ЦПМД» Олени ШАРПАН станом на 9 березня ситуація із захворюванням на коронавірус у громаді, у порівнянні з минулим тижнем, не змінилася. На амбулаторному лікуванні з підтвердженим діагнозом COVID-19 знаходиться 26 хворих, контактних – 30 осіб. За минулий тиждень обстежено методом ПЛР 16 осіб, у двох з них – позитивні результати. Методом швидкого тестування обстежено 40 пацієнтів, серед них теж у 2-х осіб підтвердився діагноз інфікування коронавірусом. За минулий тиждень одужало 30 осіб.

Як зазначила головний лікар, по громаді  почала зростати кількість хворих на ГРВІ як серед дорослих, так і серед дітей.  Тож  медики закликають берегти себе і близьких, уникати місць скупчення людей, дотримуватися безпечної дистанції та носити захисні маски.

Відділ організаційно-кадрової, інформаційної роботи та зв’язків з громадськістю Сновської міської ради