» » Ситуація з коронавірусом на Сновщині станом на 14 вересня 2020 р.

Ситуація з коронавірусом на Сновщині станом на 14 вересня 2020 р.

За інформацією заступника головного лікаря  КНП “Сновський центр первинної медико-санітарної допомоги»  Наталії Тарасюк за минулий тиждень збільшилося захворювань на ГРВІ та пневмонію.

Щодо коронавірусу на Сновщині:  з початку пандемії зафіксовано 39 випадки захворювання, вилікувалося 15 осіб. На амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів знаходиться 13 хворих. На самоізоляції  перебуває 30 контактних осіб.

За інформацією генерального директора КНП “Сновська ЦРЛ” Миколи Куценка, за останні три тижні діагноз  на Covid-19 підтвержений у 19 осіб із них:  у Сновську  – 11, Турʼя – 1, Тихоновичі -4, Клюси -1, Сновське -1, Жовідь -1. Хворі у важкому та середньому стані важкості були направлені для продовження лікування в інфекційне відділення КНП «Корюківська ЦРЛ». Хворі з легким перебігом захворювання виписалися для подальшого амбулаторного лікування під нагляд сімейних лікарів.

Наразі станом на 14 вересня на лікуванні в інфекційному відділенні  ЦРЛ знаходиться 17 пацієнтів з пневмонією, (в т. ч 2  дітей ). Всім у плановому порядку  зроблено тест на коронавірус методом ПЛР, очікуються результати.