» » Табір «Синевірське озеро» гостинно відчинив двері для дітей Сновщини

Табір «Синевірське озеро» гостинно відчинив двері для дітей Сновщини

Завдяки програмі Catch – Up – Camp, від освітньої фундації Go Global, представники нашої громади, учні 10 – 11 класів, провели два тижні в Карпатах. Цього разу учасниками програми були представники молодіжної ради САМ, переможці творчих конкурсів та відмінники навчання. У таборі здобувачі освіти, окрім вдосконалення своїх лідерський якостей, змогли покращити  знання з математики, англійської та української мови.

Учні отримали позитивний заряд енергії, відвідуючи уроки з атр-терапії, які є надзвичайно важливими для відновлення психоемоційного стану дітей з прикордоння. Цікавими були зустрічі з іноземними волонтерами.

Програма занять корисна та насичена, спланована з метою подолання освітніх втрат та якісної підготовки до Національного мультипредметного тесту. Учні мали змогу працювати в команді, прокачати свої лідерські здібності. Дуже цікаво презентувались проєкти «Моя громада в майбутньому!»

А як же без відпочинку? Побували на озері Синевір, відвідали реабілітаційний центр ведмедів і пробували підкорювати гірські вершини. А ще – знайшли собі нових друзів з сусідніх громад.

Зазначимо, що така можливість надавалась учням закладів середньої освіти, які розташовані у 20-км зоні від кордону з рф.

За інформацією Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради.