» » Теплі слова вдячності старшому поколінню звучали з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана

Теплі слова вдячності старшому поколінню звучали з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана

Міський голова Олександр Медведьов поздоровив членів організації ветеранів Сновської міської територіальної громади, яку очолює Людмила Кравець,  з Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана.  В  урочистому засіданні президії ради ветеранів взяли участь поважні гості – заступник голови Корюківської районної ради Іван Орда,  голова обласної організації ветеранів України Анатолій Скуратович та начальник другого відділу Корюківського РТЦК та СП Андрій Ісаченко. Вів засідання секретар ветеранської організації Віктор Кравець.

– Я називаю цей день – Днем людей поважного віку. Але це свято – не нагадування про вік, а чудова можливість сказати теплі слова вдячності всім старшим жителям Сновщини – батькам, ветеранам війни та праці, пенсіонерам за вклад у розвиток громади, за багаторічну сумлінну працю, доброту та мудрість, – сказав у своєму вітанні Олександр Медведьов.

Він вручив Почесну грамоту міської ради члену президії організації ветеранів Михайлу ТИЧИНІ та оголосив Подяку міської ради голові первинної ветеранської організації депо Віталію ПОЛЮШКУ.

Зі святом всіх ветеранів привітав Іван Орда та вручив Грамоту Корюківської районної ради за багаторічну сумлінну працю й активну громадську позицію члену ради організації ветеранів Раїсі ГЕЦЬ.

Анатолій Скуратовський у своєму вітальному слові зазначив, що організація ветеранів Сновщини найкраща і найактивніша в області:  «Мені дуже приємно сюди приїжджати і бачити, що ветеранів тут завжди підтримує церква і місцева влада». З цієї нагоди за активну співпрацю з ветеранською організацією у справі національно-патріотичного виховання молоді, шанування захисників Вітчизни різних поколінь, увагу до потреб людей старшого покоління він оголосив подяку обласної організації ветеранів України міському голові Олександру МЕДВЕДЬОВУ.

За активну громадську позицію, розвиток ветеранського руху удостоєно відзнаки «Почесний ветеран України» Віталія ПОЛЮШКА і нагороджено  Почесною грамотою обласної організації ветеранів Михайла ТИЧИНУ. Грамоту Людмилі Кравець від Корюківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за вагомий внесок у патріотичне виховання молоді вручив Андрій Ісаченко і побажав всім присутнім довголіття, здоров’я і мирного неба.

Продовжилося свято концертною програмою «Від щирого серця», під час якої звучали вітання ветеранам від ветеранського активу Сновської громади, від Управління освіти, сім`ї, молоді та спорту, від медичного закладу, від Пенсійного фонду, від подружжя Волокушиних та чоловічого колективу хору «Спадщина».

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю Сновської міської ради